Оплата замовлення здійснюється на нашому сайті онлайн (передоплата картками VISA/MasterCard) через платіжну систему LIQPAY або післяплатою при отриманні замовлення в відділенні транспортної компанії «Нова Пошта».

Мінімальна сума замовлення від 100 грн.

Відправка замовлень здійснюється в робочі дні - з понеділка по п'ятницю. День в день відправляються замовлення, які оформлені до 16:00 в робочі дні та до 13:00 у суботу. Замовлення, оформлені пізніше цього терміну, будуть відправлені в наступний робочий день.

Увага! У передсвяткові дні можлива затримка з відправкою до 3-х робочих днів.

Посилка упаковується відповідно до вимог транспортної компанії «Нова Пошта» - бульбашкова плівка та пакет, або бульбашкова плівка та картонна коробка. Додатково може використовуватися стрейч-плівка. Всі посилки не мають компрометуючих написів або натяків про те, що лежить всередині, опис нейтральний, відправник - ФОП. Ніщо не вказує на те, що це посилка від нашого інтернет-магазину. Ми поважаємо Вашу анонімність!

Доставка замовлень здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта» тільки на території України. Для доставки замовлення післяплатою вибирайте спосіб оплати - Оплата при отриманні. Вартість послуги післяплати не включена у вартість товару і стягується перевізником за тарифами, зазначеними на сайті транспортної компанії «Нова Пошта».

Безкоштовна доставка замовлень від 500 грн. 

Термін доставки по Україні, як правило, 1-2 робочих дня, в найвіддаленіші куточки нашої країни терміни доставки можуть бути збільшені.

УВАГА! Доставка тимчасово не здійснюється на території АР Крим та зони проведення ООС.